Skip links

Nejčastější dotazy

Odpovědi na často kladené dotazy.

Otázky a odpovědi

Odpovědi na často kladené dotazy

Na této stránce jsme pro Vás připravili odpovědi na často kladené dotazy. Pokud zde nenajdete odpověď na váš dotaz, můžete se nás zeptat prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete níže.

Díky našemu e-shopu, můžete vidět naše aktuální skladové zásoby u jednotlivých produktů. Pokud máme zboží skladem, expedujeme jej do 24 hodin od přijetí objednávky.

Protože lpíme na rychlosti dodávek námi distribuovaného zboží, využíváme jak přepravní společnosti, tak i vlastní dopravu. V případě menší objednávek volíme dopravu skrze DPD, nebo PPL. V případě, že je Vaše objednávka větší využijeme k jejímu doručení naši dopravu, případně paletovou přepravu. Při vyřizování větších objednávek se s Vámi spojí někdo z našich kolegů a společně se domluvíte na způsobu dopravy.

Určitě můžete. Celý náš tým je připraven Vám pomoci s čímkoli bude třeba. Jsme Vám k dispozici skrze naše obchodní manažery, nebo infolinku, která je v provozu denně od 8.00 do 16.00. V případě potřeby Vás navštíví naši obchodní manažeři a pomohou Vám vyřešit vše co bude možné.

Zaregistrovat se u nás nemusíte. K ničemu Vás nenutíme, avšak díky registraci získáte něco, co jako neregistrovaný zákazník nezískáte. Díky nezávazné registraci získáte cenové zvýhodnění u některých produktů, přehled o všech Vašich objednávkách, nové a pravidelné informace o dění v oboru, možnost nakupovat za ještě lepší výprodejové ceny, a mnoho dalších výhod.

Díky spolupráci s námi získáte partnera na kterého se můžete spolehnout. Pracujeme efektivně, rychle a s maximálním nasazením proto, aby naši partneři (zákazníci) byli spokojeni. Ve firmě máme jedno interní heslo, kterým se všichni řídíme: Naše práce končí až když je zákazník spokojený.

Našimi přednostmi jsou hlavně rychlost, efektivita, profesionální a zároveň osobní přístup k partnerů (zákazníkům), pracovitost a odhodlání splnit zákazníkovi každé jeho přání. Díky spojení všech těchto vlastností můžeme a děláme distribuci jinak - moderně.

Rychlý dotaz

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali?

Zeptejte se nás. Napište nám zprávu s vašim dotazem a my vám nejpozději následující pracovní den odpovíme.

    Máme Vám zavolat nebo napsat e-mail?

    Zavolejte miOdpovězte mi na e-mail

    Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s Prohlášením o zpracování osobních údajů.