Skip links

Kdo jsme

Kdo stojí za CB MECIAL s.r.o., jaké jsou naše hodnoty a proč to děláme.

Stojíme si za svým

Hodnoty, které nás vystihují

Pružnost

Reagujeme na trendy doby

Za posledních pár let se dění ve světě neustále mění a především zrychluje, digitalizuje. Služby, které se ještě před pár lety řešili při osobním setkání, po telefonu, nebo e-mailu je dnes možné vyřešit na pár kliknutí. Na pružnosti si u nás velmi zakládáme a snažíme se být těmi, kdo přichází s novým řešením a nápady, jak vše udělat snadněji a efektivněji.

Rychlost

Dodání zboží je na prvním místě

Rychlost je jeden z našich základních kamenů. Rychlost odpovědí na dotazy zákazníků, rychlost vyřízení objednávek, rychlost expedice zboží k zákazníkovi jsou u nás velmi důležité. Lpíme na tom, aby vše, co naši zákazníci potřebují, nebo chtějí, dostali v co nejkratším čase. Máme jasně nastavenou hranici, kterou všichni dodržujeme - reakce maximálně do 24 hodin.

Kvalita

Dodáváme jen zboží, za které dáme ruku do ohně

Kvalita námi poskytovaných služeb je naším dalším základním kamenem. Naše služby poskytujeme na vysoké a profesionální úrovni, jinak bychom nebyli schopni dodržet další vlastnosti, které jsou nám vlastní - rychlost a pružnost.

Znalost

Známe prostředí, ve kterém se pohybujete

Znalost oboru, sortimentu a problematiky z nás dělají rovnocenného partnera pro naše zákazníky působící nejen ve zdravotnictví a sociálních službách.

Pochopení

Chápeme vaše nároky a potřeby

Chápeme vaše nároky a potřeby a přistupujeme k nim, jakoby byly naše vlastní. I když na všem pracujeme pečlivě a rychle, stále jsme lidé, kteří svoji práci dělají srdcem a dávají své srdce a pochopení do všech situací, které naši zákazníci řeší.

Kdo jsme

Náš příběh

Kým jsme byli

V roce 2019 přišla pomyslná poslední tečka, kdy jsem se rozhodl, sebral všechnu odvahu a začal jsem budovat značku CB MEDICAL. Tak, jako mnoho firem jsme začínali, dalo by se říct, v garáži, protože náš první sklad nebyl o moc větší než garáž na auto. Pro začátek nám to ale stačilo. Na začátku se náš tým skládal ze dvou lidí – Tomáše a Honzy.

Tomáš, jakožto zakladatel, majitel a v té době v podstatě úplně každá pozice ve firmě. Honza, který rozumí vývoji aplikací, webům, e-shopům a online marketingu. Společnými silami jsme postavili první e-shop a začali jsme nabízet naše služby online i offline. První e-shop nám vydržel přibližně 4 měsíce, během kterých jsme vychytali mouchy a postavili jsme e-shop nový. Distribuce se začínala rozbíhat a tak bylo třeba zvětšit prostory našeho skladu a postupně rozšiřovat náš tým.

Zrodila se myšlenka

Po 6 letech na pozici obchodního zástupce v distribuční společnosti, která byla a dodnes je postavena na korporátním modelu mi bylo jasné, že takto už dál nemohu fungovat. Ještě rok jsem to vydržel a během té doby si v hlavě utříbil myšlenky, jak udělat distribuci zdravotnického materiálu, ošetřovatelské kosmetiky, inkontinence, kompenzačních pomůcek a dalšího zboží moderněji za použití technologií, které jsou běžně dostupné a většina lidí je bez problému ovládá.

Jsme distributor zdravotnického materiálu

Dnes, po více než 3 letech budování a fungování distribuční společnosti, si troufám říct, že moje první myšlenka „Dělat distribuci jinak a moderně,” se stala realitou a díky moderním technologiím jsme partnerem mnoha zdravotnických zařízení, poskytovatelů sociálních služeb, lékařů všech odborností, dentálním klinikám a mnohým dalším našim obchodním partnerům.

Naše portfolio se neustále rozrůstá, sklad už máme od začátku třetí a náš tým se průběžně rozšiřuje o nové spolupracovníky, se kterými máme všichni stejný cíl – maximálně uspokojovat potřeby našich zákazníků a být moderním distributor zdravotnického materiálu, ošetřovatelské kosmetiky, inkontinence, kompenzačních pomůcek a dalšího materiálu a zboží.

Neustále se rozvíjíme

Máme za sebou úspěšný start jakožto distributor zdravotnického materiálu, což vnímáme jako úspěch, ale především jako velký závazek posouvat se neustále dopředu. Technologie jdou vpřed mílovými kroky a my chceme a musíme jít s nimi. Neustále rozvíjíme naše služby, portfolio a schopnosti. Snažíme se být tím, kdo bude udávat směr v distribuci a přiměje celý zkostnatělý aparát k rychlejšímu postupu vpřed. V roce 2022 jsme se pustili například do výroby a distribuce několika našich produktů a budování prémiové značky BASE CARE, která bude, jak všichni věříme, prémiovou značkou zaručující kvalitu za rozumné peníze.

Čeká nás ještě dlouhá cesta, na kterou jsme se s celým týmem vydali a věřím, že se na ni s vámi dříve nebo později potkáme.

Tomáš Hušek
majitel a zakladatel

Management

Vedení společnosti

„Už jako kluk jsem viděl u rodičů, jak krásná, ale i obtížná cesta obchodu může být. Když jsem se po škole rozhodoval, kde začnu svoji pracovní cestu vyzkoušel jsem si státní správu na pražském letišti. Nebylo to špatné, ale po dvou letech jsem pochopil, že to není nic pro mě a rovnýma nohama jsem skočil do světa obchodu, kde jsem nabíral zkušenosti na různých obchodních pozicích a v různých společnostech. Celou dobu jsem snil o tom, že jednou budu mít vlastní firmu, která bude měnit zaběhnuté způsoby. Po letech a několika dalo by se říci klukovských nezdarech jsem se v roce 2019 pustil na svoji životní cestu a našel to, co mě opravdu baví, naplňuje a především mi dává smysl.”

Zaměstnanci

Tým CB MEDICAL