Skip links

Inkontinence

Informace o námi dodávaných inkontinenčních pomůckách.

Sortiment

Námi dodávané inkontinenční pomůcky

Dodáváme všechny značky inkontinenčních pomůcek, které jsou v České Republice dostupné a povolené dodávat. Při dodávkách lpíme na splnění legislativních norem a zároveň na co největším ulehčením práce s pomůckami našich zákazníků.

Pokud dodáváme pomůcky uživatelům do jejich domácího prostředí je pro samozřejmostí, že Vám doručíme inkontinenční pomůcky až k Vašim vchodovým dveřím. Nebudete tedy muset s mnohdy těžkými pomůckami manipulovat více než je nezbytně nutné.

Rozcestník

Kategorie inkontinence

Pleny pro dospělé a seniory

Pleny pro dospělé a seniory

Zobrazit v e-shopu
Absorpční podložky

Absorpční podložky

Zobrazit v e-shopu
Močové sáčky

Močové sáčky

Zobrazit v e-shopu
Nákup inkontinenčních pomůcek

Zajišťujeme nákup inkontinenčních pomůcek přes poukaz a ePoukaz

Cílem naší služby je co nejvíce zrychlit a zjednodušit objednávání inkontinenčních pomůcek. Plně chápeme a vnímáme neustálý chvat a schon, který je v celé společnosti. Od našich pravidelných zákazníků slýcháme téměř denně, jak musí volat a žádat své rodinné příslušníky o vyzvednutí inkontinenční pomůcek, protože oni sami už to bohužel nezvládnou z nejrůznějších příčin.

Plně chápeme i to, že rodinní příslušníci a přátele, musí často měnit plány nebo odcházet dříve ze zaměstnání, protože otevírací doby lékáren a zdravotnických potřeb, jsou „od-do” a na nikoho se nečeká.

Pokud si objednáte inkontinenční pomůcky u nás, slibujeme Vám, že to pro Vás bude maximálně pohodlné, bez stresu a napětí, bez časového presu a dalších aspektů, které tak nějak patří k vyzvedávání pomůcek v kamenných provozovnách.

Pomůcky Vám doručíme až k Vašim dveřím, o všem Vás budeme informovat s předstihem a vše si budete moci uzpůsobit podle Vašich aktuálních potřeb.